Co jest tak naprawdę w życiu ważne?

Dziś przede mną pracowity korporacyjny dzień 🙂

Ale postanowiłam spontanicznie napisać ten post, bo uważam, że warto to zrobić na gorąco 🙂 Wczoraj miałam spotkania, a dziś rana odbieram telefony od klientów, którzy rozwiązali dylemat: pracować dla pieniędzy czy w wyborze zajęcia kierować się pasją?

Zastanawiasz się jakie decyzje podjęli? Oczywiście, że wybrali pasję! Dlatego dzielą się ze mną swoją radością i są pod wrażeniem efektywności coachingu i mentoringu 🙂 Okazuje się, że jeśli zajmujesz się tym, co kochasz, co uwielbiasz robić, co powoduje, że jak tylko o tym myślisz, to płonie w Tobie jeszcze mocniej wewnętrzny ogień motywacji, masz ciarki na całym ciele, a serce bije Ci szybciej i mocniej, to pieniądze, klienci, zlecenia, pojawiają się nieomal same i przy okazji.

Mimo strachu, niepewności czy biznes wyjdzie, czy sobie poradzisz, co na to powiedzą inni, podejmujesz decyzję, układasz strategię, planujesz, działasz, testujesz, testujesz, testujesz, osiągasz pierwsze i kolejne i kolejne efekty o jesteś z siebie dumny! Masz ogromną satysfakcję. Cieszysz się, że w kluczowym momencie swojego życia podjąłeś decyzję najlepszą dla siebie.

I o to chodzi!
O radość. O pasję. O satysfakcję.

W Twoim życiu zawodowym i prywatnym.

A ja jestem od tego, żeby Ci w tym pomóc 🙂
Napisz do mnie: coach@agatalimanowka.pl

Udostępnij ten wpis, jeśli znasz kogoś, komu pomoże on podjąć najlepsze decyzje.

Miłego dnia!

AUTOR


agatalimanówka kolor - KopiaAgata Limanówka

praktyk i psycholog biznesu, trener rozwoju osobistego, mentor i coach ICF.

Szlifuje diamenty, dopóki nie zaczynają idealnie błyszczeć. Narzędzia dzięki, którym uzyskuje tak jasny blask to szkolenia, coaching i mentoring.

Jest przekonana, że najważniejsi są ludzie. Pracuje z klientami indywidualnymi i korporacjami. Pomaga im tworzyć i wdrażać indywidualne strategie efektywności.

Autorka programów rozwojowych, wielu publikacji naukowych oraz bloga o rozwoju osobistym.

Publikuje m.in. w portalu natemat.pl.