Agata Limanówka 

Strateg. Psycholog i praktyk biznesu, trener rozwoju osobistego, mentor i  coach ICF. Autor i współautor 7 książek, w tym poradnika psychologicznego “Od stresu do sukcesu”.

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, radzenia sobie ze stresem oraz kompetencji i umiejętności liderskich. Prowadzi skuteczne szkolenia z zakresu umiejętności osobistych. Ponadto udziela konsultacji psychologicznych, a także pracuje z klientami jako mentor i coach zgodnie ze standardami kodeksu etyczno-zawodowego psychologa i kodeksu etycznego ICF.

Z wykształcenia psycholog biznesu, absolwentka studiów doktoranckich na UWr oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a także studiów podyplomowych Psychologii Transportu na UJ.

Ponadto jest akredytowanym coachem International Coach Federation (ICF) – ACC,  w trakcie akredytacji Professional Certified Coach (PCC) oraz członkiem ICF Global i ICF Polska , a także Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Odbyła również dodatkowe kursy (między innymi Silva Mind Control, kurs NLP). Popularyzuje wiedzę psychologiczną dzięki publikacjom, wystąpieniom publicznym, jest autorką bloga o rozwoju osobistym. Jako absolwentka studiów doktoranckich zdobyła doświadczenie dydaktyczne. Aktualnie przygotowuje się do obrony pracy doktorskiej. Interesuje ją internet i nowe technologie.

Doświadczenie szkoleniowe (ponad 3000h) zdobywała dzięki współpracy z dużymi korporacjami, firmami szkoleniowymi,  jak również prowadząc własną działalność. Udzielała konsultacji oraz prowadziła coaching biznesowy, a także coaching life. Posiada wieloletnie doświadczenie w rekrutacji, szkoleniu i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi.Od 2003 roku szkoli, prowadzi seminaria oraz coaching dla menedżerów i pracowników, jak również indywidualnych klientów, którzy dbają o swój rozwój osobisty. Oprócz korporacji współpracuje z firmami z branży transportowej i artystycznej.

Ludzie – ich umysł i zachowania, a także dążenie ulepszania siebie fascynowały ją od zawsze. Połączenie rzetelnej wiedzy psychologicznej, pasji trenerskiej i profesjonalnego coachingu oraz praktycznych doświadczeń biznesowych daje jej solidną podstawę do pracy z klientami biznesowymi i indywidualnymi.

Uczestnicy szkoleń cenią w Agacie umiejętności praktyczne nabyte w pracy z klientami, a także wysoki poziom merytoryczny i profesjonalizm. Z drugiej strony podkreślają, że szkolenia przeprowadzane są z poczuciem humoru i pozytywnym nastawieniem, co pozwala im się zaangażować w proces szkolenia i jak najwięcej na tym skorzystać.

Klienci, którzy przeszli proces coachingowy podkreślają, że podczas sesji Agata koncentruje się na nich całkowicie, czym wzbudza ich zaufanie i daje poczucie bezpieczeństwa. To z kolei daje im komfort podczas pracy nad sobą i pozwala doświadczyć autentycznych zmian w procesie coachingu.  Jej profesjonalne podejście oraz ciepło i poczucie humoru to cechy, które klienci bardzo sobie cenią.

Prowadziła szkolenia, projekty oraz pracowała jako coach między innymi dla takich firm i instytucji jak: IMPEL S.A., Street Dance Academy Wrocław, Uniwersytet Dzieci, SF Business Center Club, Przedsiębiorcza Kobieta, Lyoness, Akuna, Ergo,  od wielu lat współpracuje z MPK Sp. z o.o. Wrocław.

Obejrzyj krótki film na YouTube.

Posłuchaj podkastu na LepiejTeraz.

CERTYFIKATY:

PUBLIKACJE:

WYSTĄPIENIA PUBLICZNE I KONFERENCJE:

 • Czym jest coaching?  Wrocław 2013  Prezentacja dostępna jest tutaj: Czym jest coaching?
 • Odkryj w sobie geniusza! Przekonaj się jak zapamiętywać łatwiej, szybciej, trwalej., Wrocław, 2013 Prezentacja dostępna jest tutaj: Obudź w sobie geniusza
 • Savoir vivre i negocjacje w biznesie., Wrocław, 2013
 • Jak komunikować się z innymi bez barier?, Wrocław, 2013
 • Zmiana – jedyna stała rzecz w życiu., Wrocław, 2013
 • Jak gry komputerowe wpływają na Twoje dziecko?, UD, Wrocław, 2013: http://www.uniwersytetdzieci.pl/lectures/show/2322
 • W jaki sposób świat przekazuje informacje? UD, Wrocław, 2013: http://www.uniwersytetdzieci.pl/lectures/show/2662
 • Kompetencje lidera., Katowice, Wrocław, Poznań, Leszno, Kraków 2012
 • Jak zapraszać do współpracy partnerów biznesowych?, Katowice, Wrocław, Poznań, Leszno, Kraków 2012
 • Umiejętności niezbędne w budowie MLM, Kąty Wrocławskie, 2012
 • Lista kontaktów. Jak ją stworzyć i z niej korzystać?, Katowice, Wrocław, Poznań, Leszno, Kraków 2012
 • Jak łatwo się uczyć? Jaszkotle, 2012
 • Tożsamość w sieci, Wrocław, 2011
 • Media społecznościowe czy Internet 3D? Konferencja: Wirtualizacja: problemy, wyzwania, skutki, Akademia im. L. Koźmińskiego, Warszawa 2011: http://www.ukw.edu.pl/jednostka/nauki_polityczne_instytut/konferencje/18295
 • Co mówią o nas nasze awatary? UD, Wrocław, 2011: http://www.uniwersytetdzieci.pl/lectures/show/1190
 • Jak uczyć się łatwo i przyjemnie?  Kąty Wrocławskie, 2009
 • Cyberprzestrzeń a rzeczywistość wirtualna. IV Konferencja: Oblicza Internetu: Architektura komunikacyjna sieci, PWSZ,  Elbląg, 2007:  http://www.pwsz.elblag.pl/assets/files/konferencje/pdf/20081024program.pdf
 • Rodzaje oraz granice gotowości do zmian we własnym wyglądzie w reklamie. Konferencja: Oblicza psychologii: Uwieść reklamą, 2007, Łódź
 • Konferencja: Innocence in danger (Zagrożona niewinność) pod patronatem Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Księżnej Luksemburga, Wrocław 2004

MEDIA:

Wypowiedź: 100 % trzeźwości w MPK, wrzesień 2014  http://www.wroclaw.pl/100-trzezwosci-w-mpk