Agata Limanówka

Podcast dla biznesu

Miękko o biznesie

Podcast Miękko o Biznesie to podcast dla przedsiębiorców, którzy chcą odnieść sukces, będąc Doskonale Niedoskonałym. Do posłuchania dla tych, którzy nie mają ogromnych środków na inwestycję w swój biznes, ale chcą efektywnie realizować swoje strategiczne cele biznesowe i osobiste, osiągając spełnienie. I dzięki swojemu zaangażowaniu budują swój biznes sami.

Co tydzień podzielę się Tobą praktyczną wiedzą z zakresu strategii prowadzenia biznesu albo przeprowadzę inspirujący wywiad. Powiem, co musisz robić, aby działać skutecznie w swoim biznesie i osiągnąć sukces tak łatwo i konkretnie, że będziesz czuł, jakbyś już go osiągnął, wyprzedzając swoją konkurencję.

Zapraszam do słuchania!

Strach ma wielkie oczy! Ale to nie oznacza, że ma Cię hamować przed działaniem! Wręcz przeciwnie! Nasze lęki, obawy i stres, który odczuwamy, to nie powód do rezygnacji z naszych marzeń. Nie warto też unikać stresujących sytuacji, gdyż wtedy nic w naszym życiu się nie zmieni!

Granica między inspiracją a plagiatem jest bardzo cienka. I każdy, kto buduje swoją markę w sieci, prędzej czy później się o tym przekona.

O tym, oraz o kilku innych strategicznych tematach opowiadałam gościnnie w podcaście Karoliny Brzuchalskiej „Co we feelansie piszczy”! Jesteś na biznesowym rozdrożu? Ten odcinek jest dla Ciebie.

Specjalista od konkretnego narzędzia czy też ekspert w danej dziedzinie? Czym to się różni? Czy każdy przedsiębiorca jest ekspertem? Kto tak naprawdę może się nim określać?