JEŚLI KIEDYKOLWIEK MYŚLAŁAŚ O TYM, ABY WEJŚĆ NA POZIOM ZAROBKÓW MINIMUM 10.000. ZŁ WE WŁASNYM BIZNESIE EKSPERCKIM, TO PRZECZYTAJ DOKŁADNIE TĘ STRONĘ!

Szlifuję diamenty. pomagam zarabiać więcej.

Sprawdź, jak mogę Ci pomóc zarabiać więcej w Twoim biznesie

Moi klienci zarabiają od 20.000.- 500.000. zł/m-c. Zarezerwuj bezpłatną niezobowiązującą konsultację biznesową.

Nauczymy Cię, jak stworzyć lejek sprzedaży, który każdego dnia będzie dla Ciebie zarabiał 2834 zł lub zrobimy to za Ciebie!

Wybierz ścieżkę odpowiednią dla siebie.

Właśnie startuję


Pokażemy Ci jak to zrobić!

Zarabiasz do 10K zł/m-c.

Chcesz samodzielnie jak najwięcej nauczyć się o biznesie. 

Twoje cele to pozyskiwanie klientów regularnie, posiadanie stabilnych dochodów, komunikowanie swojego biznesu w sieci.

Potrzebujesz książek, kursów, webinarów, szkoleń.

Już działam


Zrobimy to razem z Tobą!

Zarabiasz  20K zł/m-c lub więcej.

Chcesz ulepszać siebie i swój biznes dla najlepszych efektów.

Twoim celem jest posiadanie przewidywalne rezultaty w  biznesie, doskonalić model biznesowy i nie popełniać więcej błędów.

Potrzebujesz mentoringu w elitarnej grupie lub pracy 1:1 z Twoim mentorem.

Skaluję biznes


Zrobimy to za Ciebie!

Zarabiasz do 50 -100K zł/m-c lub więcej.

Chcesz się uwolnić i pracować nad biznesem, a nie w biznesie. 

Twoim celem jest skalowanie dochodu i delegowanie zespołom i ekspertom -  strategii biznesu, marketingu, reklamy i sprzedaży.

Potrzebujesz pracy z mentorami i zlecać pracę ekspertom.


Zaufali mi:


TESTIMONIALE

Co mówią o mnie moje Diamenty

Patrycja Kurzepa, fotograf

Polecam współpracę z Agatą każdemu, kto chcę rozwinąć swój biznes i podnieść go na wyższy poziom! Agata jest mistrzem strategii z totalnie indywidualnym i profesjonalnym podejściem do Klienta. Dostrzega w nim to co najlepsze i pracuje z nim do momentu, aż sam zacznie to zauważać i przekuwać na swój sukces. Moim problemem była zmiana pasji w dochodowy biznes. Nie wiedziałam od czego zacząć, jak zdobyć klientów, jak stworzyć skuteczną strategie dla mojego biznesu. Agata pomogła mi to poukładać i stopniowo wdrożyć, zaczynając od zmiany moich ograniczających przekonań. Każda kolejna sesja była pełna KONKRETÓW, skupionych wyłącznie wokół mojego problemu, który powolutku starałam się pokonywać. UDAŁO SIĘ! W ciągu niecałego pół roku od naszego pierwszego spotkania – 5x wzrosły moje zarobki, zwiększyłam o 40% swoje zasięgi w social mediach, zbudowałam rozpoznawalną markę w moim rejonie, zdobyłam mnóstwo nowych klientów na sesje fotograficzne i uwierzyłam w siebie i w swoją strategie biznesową. A pomyśleć, że to dopiero pół roku współpracy… W planach własna książka – którą oczywiście Agata pomoże mi wydać, własne kursy, szkolenia…i mnóstwo fantastycznych chwil i sesji zdjęciowych.
Jeszcze raz z całego serca polecam każdemu, kto chcę SKUTECZNIE i szybko rozwinąć swój biznes, stworzyć konkretną strategie działania oraz zarabiać coraz większe pieniądze i mieć radość z życia. Agata jest PETARDĄ biznesową! Dostrzega możliwości i szanse wszędzie! Jest piękna, mądra i niezwykle profesjonalna. Sesje z nią naładują Cię mega pozytywnie i zaczniesz w końcu mieć EFEKTY.
Dba o swoim klientów w procesie, ma niesamowity dar do słuchania innych ludzi i wspierania ich w rozwoju. Nauczyła mnie, że MOŻNA MIEĆ WSZYSTKO, ale nie wszystko na raz 😉 I z każdą kolejną naszą sesją dążymy do tego, żebym miała coraz więcej…efektów i frajdy z tego co robię 😉
Agatko, TY WIESZ. DZIĘKUJĘ I POLECAM.

Barbara Lech, coach

Współpraca z Agatą pomogła mi wznieść swój biznes na wyższy poziom. Wypracowałam dzięki naszym sesją program coachingowy Aksamitna w życiu, stalowa w biznesie, który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród moich klientek. Przepracowałam kilka kluczowych kwestii i działam teraz sprawniej. Praca z Agatą pozwoliła mi zobaczyć swój biznes z innej perspektywy. Zobaczyłam potencjał, swoją siłę i nowe możliwości. W wyniku naszej współpracy powstały dwa, świetnie sprzedające się produkty. Agata pomogła mi ustalić ich strukturę, opracować grupę docelową i sposoby komunikacji. To były działania, które wprowadziły mój biznes coachingowi na nowe, szersze tory.

Barbara Lech

Dyrektor Izby Coachingu oddziału na Śląsku www.barbaralech.pl

Rafal Pikul, właściciel agencji video marketingowej

Agata is a very unique person. A business owner, author and a coach and mentor - just to mention a few of her life roles. Having worked with her on a few projects I've learnt a ton and so did our clients. I can recommend Agata Limanówka 100% for all of your business & professional needs. On top of that, she is a great networker and she knows pretty much everyone 🙂

Rafal Pikul

Filmmaker & Content Creator

Anna Diller, przedsiębiorca

Miałam przyjemność w współpracować z Agatą w procesie coachingowo - mentoringowym. Od zawsze wiedziałam, że chcę prowadzić biznes, jednak nie miałam pomysłu na to, jaki to powinien być biznes, który będzie do mnie pasował i w którym będę się realizować. Agata za pomocą różnych narzędzi, bardzo szybko, bo już po kilku spotkaniach, pomogła mi dostrzec moje najsilniejsze strony, skupić się na tym co jest dla mnie najważniejsze jak również wdrożyć pomysły i rozwiązania, stworzyłam swoją stronę internetową, skupiłam się na budowie marki w internecie i znalazłam pomysł na nowy biznes, który do mnie pasuje i który zamierzam zrealizować. Bardzo polecam współpracę z Agatą wszystkim, którzy chcą rozwinąć luz zacząć swój biznes, ale nie wiedzą, jak, chcieliby poprawić swój wizerunek lub od podstaw zbudować markę osobistą, jak również zwyczajnie szukają pomysłu na siebie. Polecam współpracę, ponieważ Agata jest niezwykle otwartą, konkretną i zdecydowaną osobą, która doskonale zna się na swojej robocie i wie, jak wdrożyć w życie teorię bez marnowania czasu. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, jak najszybciej umów się na konsultacje, a z pewnością nie pożałujesz.

Ania Diller

Rozwijania Kobiet

Magdalena Kapela, artystka malarka

Polecam współpracę z Agatą

Karolina Brzuchalska, właścicielka agencji wirtualnych asystentek

Współpracę z Agatą Limanówką rozpoczęłam w zeszłym roku i jestem pod ogromnym wrażeniem jej skuteczności i działań biznesowych. Jest doskonałym strategiem, swoje pomysły zawodowe wprowadza w życie perfekcyjnie, wspierając swoich klientów i partnerów biznesowych. Sukces z Agatą jest po prostu nieunikniony. Polecam wszystkim, którzy chcieliby nadać swoim działaniom nowy kierunek i wznieść swój biznes na najwyższy level.

Karolina Brzuchalska

Wirtualny Project Manager, Wirtualny Office Manager, Mentor Wirtualnych Asystentek, Autor

Agata Limanówka Szlifuje Diamenty

Kim jestem?

Agata Limanówka

Strateg. Psycholog i praktyk biznesu. Trener, certyfikowany mentor coach ICF PCC.

Autor i współautor ponad 20–stu książek, w tym poradnika psychologicznego „Od stresu do sukcesu”. twórca cyklu książek „Doskonale niedoskonali”, pomysłodawca idei doskonałej niedoskonałości.

Moją misją jest szlifowanie Diamentów.
Pomagam swoim klientom zarabiać więcej tworząc dla nich strategie i modele biznesowe.

Wspieram coachów, mentorów, trenerów, ekspertów, aby mogli tworzyć dochodowe biznesy w oparciu o ich markę osobistą lub markę produktu - książek, konsultacji, mentoringów, kursów, szkoleń, usług.

Bazą jest wybór kierunku działania, określenie grupy docelowej, wybór produktu lub usługi do sprzedaży, przygotowanie oferty, określenie źródeł pozyskiwania klientów oraz wybór kanałów komunikacji.

Dzięki współpracy ze mną moi klienci otrzymują kompletny, sprawnie działający i zarabiający biznes.

Biznesy moich klientów przynoszą przychody w przedziale od 20.000. - 500.000. zł miesięcznie.

Nadal nie wiesz, co wybrać? 

Chcesz dowiedzieć się więcej, zanim podejmiesz decyzję? 

Umów się na bezpłatną konsultację.

Pomogę Ci określić, co jest Twoim największym problemem w biznesie i znaleźć rozwiązanie. 

Umów się ze mną na niezobowiązującą konsultację biznesową.

Copyright © Agata Limnaówka. All Rights Reserved. Polityka Prywatności.

Yes! Give Me Access to the Videos Now

Enter your email below to get instant access to video 1 in our FREE training series

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close