Agata Limanówka

coaching 

Zrób sobie książkę

tekst

DSC_8011

zrób sobie biznes

Dla kogo ten proces?

Proces Zrób Sobie Biznes jest skierowany do właścicieli biznesów, trenerów, coachów, mentorów oraz specjalistów i ekspertów w swojej branży.

Przeznaczony jest dla małych i średnich przedsiębiorców, którym zależy na zwiększeniu efektywności swojego biznesu poprzez modyfikację lub stworzenie indywidualnego modelu biznesowego, wprowadzenie nowych produktów, usług lub też odświeżenie istniejących i dotarcie do wybranych grup docelowych.

FAST BUSINESS TRACK

1 sesja – 2500 PLN za sesję

Dla przedsiębiorców, którzy chcą tylko jednorazowo skonsultować wybrany aspekt swojego biznesu albo skonsultować swój pomysł na biznes.

Zobacz referencje klientów

BOOST YOUR BUSINESS

4 sesje – 2250 PLN za sesję

Dla przedsiębiorców, którzy mają działający biznes i chcą go ulepszyć jego działanie: zwiększyć sprzedaż, zdobyć wybranych klientów, poprawić komunikację, stworzyć produkt lub usługę.

Zobacz referencje klientów

ZRÓB SOBIE BIZNES

6 lub więcej sesji – 2000 PLN za sesję

Dla przedsiębiorców, którzy chcą stworzyć swój biznes od podstaw albo go zweryfikować, przemodelować, stworzyć skuteczną strategię działania i komunikacji i sprzedaży, stworzyć produkty dla swojego biznesu, np. sprzedać i napisać książkę lub stworzyć ofertę i sprzedać konsultacje, kurs, mastermind.

Zobacz referencje klientów

zrób sobie biznes

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ SESJE?

Sesje coachingowe prowadzone są głównie online, jak również osobiście w Polsce i za granicą po indywidualnym ustaleniu szczegółów.

W swojej pracy mentor coacha PCC ICF kieruję się zasadami etycznymi KODEKSU ICF.

zapisz się do newslettera

odbierz dostęp do bezpłatnego webinaru

do poczytania

na moim blogu