STAŃ SIĘ EKSPERTEM W SWOJEJ BRANŻY I ZACZNIJ ZARABIAĆ NA SWOJEJ WIEDZY 100... 280... A NAWET 527% WIĘCEJ!

Dołącz do 8. tygodniowego programu ZRÓB SOBIE BIZNES


Poznaj wiedzę, która była wcześniej zarezerwowana TYLKO dla naszych indywidualnych klientów!
Zbuduj biznes online, który da Ci więcej czasu, wolności i pieniędzy oraz zacznij zarabiać na swojej pasji, wiedzy lub doświadczeniu!

Aktualnie możesz dołączyć w specjalnej cenie "motywacyjnej"!
CENA WZROŚNIE, GDY ZEGAR SKOŃCZY ODLICZANIE:

The timer has expired!

TYLKO 12 MIEJSC! - pozostało: 12 3 miejsca w programie!

Zobacz wyniki innych:


"Polecam współpracę z Agatą każdemu, kto chcę rozwinąć swój biznes i podnieść go na wyższy poziom! .
Agata jest mistrzem strategii z totalnie indywidualnym i profesjonalnym podejściem do Klienta.
Moim problemem była zmiana pasji w dochodowy biznes. Nie wiedziałam od czego zacząć, jak zdobyć klientów, jak stworzyć skuteczną strategie dla mojego biznesu. Agata pomogła mi to poukładać i stopniowo wdrożyć, zaczynając od zmiany moich ograniczających przekonań. 
UDAŁO SIĘ! W ciągu niecałego pół roku od naszego pierwszego spotkania – 5x wzrosły moje zarobki, zwiększyłam o 40% swoje zasięgi w social mediach, zbudowałam rozpoznawalną markę w moim rejonie, zdobyłam mnóstwo nowych klientów na sesje fotograficzne i uwierzyłam w siebie i w swoją strategie biznesową.
Jeszcze raz z całego serca polecam każdemu, kto chcę SKUTECZNIE i szybko rozwinąć swój biznes, stworzyć konkretną strategie działania oraz zarabiać coraz większe pieniądze i mieć radość z życia.

Patrycja Kurzepa

Fotograf
www.patrycjakurzepa.pl


"Współpraca z Agatą pomogła mi wznieść swój biznes na wyższy poziom. Wypracowałam dzięki naszym sesją program coachingowy Aksamitna w życiu, stalowa w biznesie, który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród moich klientek. Przepracowałam kilka kluczowych kwestii i działam teraz sprawniej. Praca z Agatą pozwoliła mi zobaczyć swój biznes z innej perspektywy. Zobaczyłam potencjał, swoją siłę i nowe możliwości. W wyniku naszej współpracy powstały dwa, świetnie sprzedające się produkty. Agata pomogła mi ustalić ich strukturę, opracować grupę docelową i sposoby komunikacji. To były działania, które wprowadziły mój biznes coachingowi na nowe, szersze tory."

Barbara Lech

Dyrektor Izby Coachingu oddziału na Śląsku www.barbaralech.pl

Być może zastanawiasz się dla kogo i dlaczego powstał ten program...

Przede wszystkim dla wszystkich przedsiębiorczyń i przedsiębiorców, którzy z niewyjaśnionych przyczyn nie zarabiają dziś tyle, ile początkowo zakładali przy rozpoczynaniu swojej działalności.

Codziennie konsultuję ekspertów z różnych dziedzin i z przerażeniem stwierdzam, że większość z nich nigdy nie dojdzie do zarobków powyżej 20.000zł/msc, a jeśli tak się zdarzy, to...

Będą oni harować od rana do nocy...

Wielu z nich opowiada mi o tym, że przerabia kolejne kursy, próbuje złapać modne trendy w social-media, czy inwestuje w agencje reklamowe, aby pozyskać nowych, "lepszych" klientów...

I nic.

Prawdopodobnie znasz to.

Ale dobra informacja jest taka, że jeśli jesteś podobny do moich klientów, to w ciągu najbliższych 8. tygodni możesz dołączyć do grona 1% najlepiej zarabiających ekspertów w kraju.


Zrób Sobie Biznes

To autorski proces mentoringowo-coachingowy, z którego pomocą pomogliśmy już wielu biznesom.

Agata Limanówka - Strateg biznesu, coach i mentor połączyła siły  z ekspertem marketingu i biznesu online - Kamilem Fiszerem, aby wspólnie pomóc Ci w ciągu 8. tygodni dołączyć do grona najlepiej opłacanych ekspertów oraz pozyskać klientów premium z internetu!

Otrzymasz nasze najlepsze i sprawdzone strategie, które "włożymy" wspólnie w Twój biznes (do tej pory znali je tylko nasi klienci indywidualni!).

To nie jest kolejne szkolenie - to prawdziwy proces, który przetransformuje Twoje działania i zarobki na wyższy poziom!

Czego możesz spodziewać się po programie "Zrób Sobie Biznes":


Zrób Sobie Biznes to 8-tygodniowy kurs, który pomoże Ci osiągnąć z sukcesem Twoje cele biznesowe. 

Dzięki wdrożeniu wiedzy i narzędzi w nim zawartych, stworzysz sprawnie działający mechanizm w Twoim biznesie przynoszący Ci nie tylko wymarzonych klientów, ale przede wszystkim tyle pieniędzy, ile potrzebujesz, aby komfortowo i sprawnie funkcjonować.

Jest to potężny silnik napędzający nieustannie Twój biznes, abyś mógł zarabiać więcej i spełniać swoje marzenia w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami.

Praca z najlepszymi klientami na rynku

Czy kiedykolwiek miałeś "dość" współpracy z jakimkolwiek klientem? 
Większość osób tak ma... Dlatego pokażemy Ci, jak zacząć docierać do Twoich wymarzonych klientów, którzy idealnie wpiszą się w Twoje wartości i misję, a dzięki temu Twój biznes wejdzie na zupełnie nowy poziom!


3-5-krotny wzrost przychodów w przeciągu 2-4 miesięcy

Staniesz się dobrze opłacanym ekspertem, który pracuje z klientami premium, gotowymi zapłacić za Twoje usługi nawet kilkukrotnie więcej, niż dotychczas. 


Zwiększenie jakości i ilości klientów oraz uwolnienie Twojego czasu

Nie chcesz pracować po 10-12 godzin, prawda? 
Dzięki zwiększeniu jakości klientów, którzy będą płacić Ci 3-5 raz więcej, niż dotychczas - Ty uwolnisz swój czas, jednocześnie zwiększając poziom swoich zarobków.


Zwiększenie zasięgu i rozpoznawalności marki

Jednocześnie nie musisz wrzucać 5-ciu postów dziennie na swoje social-media. 
Otrzymasz gotowe narzędzia i strategie, które pozwolą stać Ci się rozpoznawalną i wysoko-opłacaną marką osobistą w miejscach, w których są Twoi klienci premium

Zobacz EFEKTY osób, które przeszły przez program ZSB!

"Jestem w miejscu, które jeszcze kilka tygodni temu było dla mnie jedynie teorytyczną możliwością"

"Jeszcze nie mogę uwierzyć i codziennie sprawdzam powiadomienia w mailach, żeby zobaczyć te kwoty, ale codziennie mam przelew za zakupy na stronie (...) widzę, że produkty same się sprzedają!"

"Wreszcie ruszyłam do przodu i wiem za co się zabrać!"

Paulina Wesołek

Agata dziękuję Tobie i Kamilowi za wspólny czas, wiedzę i wsparcie, które dostałam od Was w ramach programu Zrób Sobie Biznes. Wreszcie ruszyłam do przodu i wiem za co się zabrać! Ale co najważniejsze na dziś uświadomiłam sobie, że w zgodzie ze mną i moimi wartościami jest zupełnie inna specjalność na studiach niż tą, którą planowałam wybrać. I jakoś mi lżej na sercu nawet się zrobiło, kiedy zdecydowałam, że pójdę inna drogą! Dziękuję:*"udało mi się znaleźć rozwiązania i poukładać wszystko tak jak należy.

Zrób Sobie Biznes okazał się kluczem do sukcesu"

Agnieszka Kruk

Chciałabym gorąco polecić współpracę z Agatą i Kamilem w programie Zrób Sobie Biznes.

Wiedziałam, że mam problem z ustawieniem swojej strategii sprzedaży, ustawieniem klienta docelowego czy też nawet z ofertą i cenami a tym samym z efektywnym rozwojem marki i rozszerzeniem zasięgu biznesu.

Byłem zdezorientowana i nie wiedziałam w jaki sposób osiągnąć zadowalające rezultaty.

Jednakże, dzięki ich niezwykłej wiedzy i doświadczeniu, udało mi się znaleźć rozwiązania i poukładać wszystko tak jak należy.
Zrób Sobie Biznes okazał się kluczem do sukcesu.

Z całego serca polecam współpracę każdemu, kto pragnie osiągnąć sukces i rozwijać swoją firmę.
Wiedza Agaty i Kamila, profesjonalizm i zaangażowanie są nieocenione.
Dodatkowo ich podejście powoduje, że czuję się naprawdę zrozumiana i wsłuchana.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiliście.
Jestem pewna, że każdy, kto zdecyduje się skorzystać z Waszych usług, będzie mieć możliwość osiągnięcia spektakularnych wyników.

Coach, mentor i trener agnieszkakruk.pl


"Pracuję z Agatą od prawie dwóch lat. Zdecydowałam się na jej program (...), by rozwinąć swoją działalność, zbudować silną, rozpoznawalną markę i przede wszystkim znaleźć pomysł na to, jak zbudować ciekawą i dobrze prosperującą firmę.⁣

W przeciągu tego czasu, przy pomocy Agaty, dopracowałam swoją ofertę, stworzyłam strategię działania oraz produkty, które obecnie oferuję moim klientom. Podwoiłam zarówno zarobki, jak i portfel klientów, wydałam dwie książki oraz jestem współautorką trzeciej.⁣

Dzięki Agacie czuję, że rozwijam się nieustannie, że nie ma granic, których nie jestem w stanie przekroczyć – i muszę przyznać, że to fantastyczne uczucie. Plus twarde dowody na skuteczność działania jej metody pracy."⁣

Karolina Brzuchalska

Wirtualny Project Manager, Wirtualny Office Manager, Mentor Wirtualnych Asytentek, Autor

Oto co otrzymasz w programie:

Metody, dzięki którym przestaniesz ciągle szukać klientów i zaczniesz pracować z tymi, z którymi to TY chcesz pracować - bez tego nawet nie myśl o zwiększeniu swoich zarobków!
Określisz swoją misję, wizję i wartość - jeśli masz dość chaosu i chcesz być spójny w swoich działaniach, to prawdziwy game-changer!
Zdejmiesz wszystkie blokady mentalne, jakie do tej pory blokowały Cię przed zarabianiem odpowiednich pieniędzy 
Otrzymasz instrukcję KROK-PO-KROKU co zrobić, aby być postrzegany jako wysokoopłacany ekspert w swojej dziedzinie i kilkukrotnie zwiększyć swoje zarobki - nawet jeśli działasz na mocno konkurencyjnym rynku!
Prosta, ale piekielnie skuteczna metoda "opakowywania wiedzy", dzięki której uwolnisz nawet 70% swojego czasu i będziesz mógł zarabiać nawet wtedy, kiedy nie poświęcasz czasu na pracę!
(HIT dla osób "nie-technicznych") Zaplanujesz działania marketingowe - nawet jeśli do tej pory nigdy nie ustawiałeś reklam, a marketingowy slogan kojarzy Ci się jedynie z zagranicznymi wakacjami w zupełnie obcym dla Ciebie kraju!
Otrzymasz gotowe narzędzia do automatyzacji biznesu - pod okiem eksperta stworzysz lejek sprzedaży, który stanie się Twoim najlepszym handlowcem oraz dotrzesz do swoich idealnych klientów, nawet jeśli jeszcze Cię nie znają!
Precyzyjnie przygotujesz swoją ofertę, która przyciągnie dla Ciebie klientów PREMIUM - będziesz zaskoczony, jaką da Ci to przewagę na rynku!
Stworzysz powtarzalny system pozyskiwania klientów (wykorzystaj to, a już nigdy nie będziesz narzekać na brak klientów!)
Zbudujesz markę osobistą, która nie dołączy do grona "najbardziej znanych" w swojej branży - doprowadzimy Cię do grona 1% najlepiej zarabiających ekspertów w Twojej branży!
Aż 8 tygodni pracy pod okiem dwóch mentorów, którzy osiągnęli sukces w swoich branżach, do tej pory dzielili się tą wiedzą tylko ze swoimi indywidualnymi klientami, a dziś łączą siły aby poprowadzić Ciebie w kierunku regularnego zwiększania zysków!
Dokładne instrukcje i procesy do wdrożenia - bez zbędnego lania wody. To nie jest kolejne, teorytyczne szkolenie, ale intensywny proces zmiany, który w końcu doprowadzi Cię do wyników!
Spotkania na żywo, podczas których poprowadzimy Cię za rękę, zweryfikujemy Twoje aktualne działania, skorygujemy błędy i odpowiemy na pytania - to najszybsza ścieżka do efektu!

+ Dodatkowo otrzymasz IMIENNY CERTYFIKAT!

Opracujesz swoją misję, wizję oraz wartości. 

Świadomie zaczniesz doświadczać tego na jakich warunkach i zasadach chcesz pracować ze swoimi klientami.

Odkryjesz co napędza Cię w biznesie oraz zaczniesz odkrywać przekonania, które do tej pory Cię ograniczały i przełamiesz te bariery!


Zweryfikujesz swój pomysł na biznes lub znajdziesz na niego pomysł.

Odkryjesz kto jest Twoim idealnym klientem i z jakimi klientami to TY chcesz pracować - wyjdziesz z błędnego koła "uganiania się" za klientami i odzyskasz swoją wolność i niezależność w biznesie!


Poznasz potężne narzędzie ankiety oraz stworzysz swoją własną ankietę.

Dzięki temu dosłownie wejdziesz do głowy swoich potencjalnych klientów.

Odkryjesz ich wyzwania, lęki, to co chcą osiągnąć.

To pomoże Ci idealnie poznać swoją grupę klientów i przemówić do nich ich językiem!


Stworzysz ofertę swojego produktu, która będzie "otwierać" portfele Twoich klientów i będzie dosłownie nie do odrzucenia!

Dzięki temu będziesz dokładnie wiedziała, jaką dajesz wartość oraz przekonasz klientów do zakupu właśnie u Ciebie - zamiast u Twojej konkurencji!


Poznasz jeden z najskuteczniejszych modeli sprzedaży. Wyjdziesz ze swoim produktem w świat i pozyskasz pierwszych klientów!

Zdradzimy Ci nasze ukryte sekrety sprzedaży, które pozwalają nam generować nawet 80.000zł podczas jednej, dwutygodniowej kampanii sprzedażowej!


Otrzymasz dokładny schemat rozmowy sprzedażowej, który odwraca cały proces - nie musisz nic wciskać, ponieważ to klient sam sobie sprzeda Twój produkt!

UWAGA: Ten skrypt jest niebezpiecznie skuteczny i sprawdza się przy sprzedaży drogich produktów.


Poznasz oraz wdrożysz lejek sprzedaży, który od teraz będzie przyciągał do Ciebie cały czas nowych klientów.

Zobaczysz w jaki sposób budować biznes w oparciu o lejki sprzedaży i jak możesz zwielokrotnić swoje zyski prowadząc klientów "od zakupu do zakupu" i podnosząc swoje stawki!


Stworzysz skuteczną reklamę, dzięki czemu zaczniesz docierać do potencjalnych klientów dokładnie wtedy, kiedy szukają oni Twoich usług i są zainteresowani Twoją ofertą.

Zrób Sobie Biznes to kompletny system, który pozwoli Ci od zera stworzyć Twój własny biznes w oparciu o wartości, które wyznajesz, przyciągać idealnych klientów, z którymi Ty chcesz pracować oraz zwiększyć Twoje zyski!

ALE TO NIE WSZYSTKO! 

Znamy problemy większości twórców i ekspertów.

Wiemy, że mogą Cię przerażać kwestie techniczne, takie jak:
- gdzie umieścić swój kurs lub program mentoringowy?
- jak stworzyć stronę landing page?
- w jaki sposób to wszystko ze sobą połączyć i zautomatyzować?
- czy poradzę sobie technicznie?

Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie 2 bonus, które raz na zawsze rozwiąże te problemy!

BONUS: 3 miesiące licencji do WebToLearn

To narzędzie pozwoli Ci bez problemu zacząć sprzedawać swoje kursy online, nawet jeśli nie posiadasz dziś technicznej wiedzy!

Wyobraź sobie, że ktoś wchodzi na stronę przygotowaną wcześniej na naszych szablonach i wdrożonych przez WoPloo, a następnie: kupuje -> automatycznie dostaje dostęp do Twojego kursu -> loguje się na Twojej platformie -> przerabia Twój kurs.

A to wszystko bez Twojego udziału!

> Stworzysz swoją własną platformę z kursami (bez wiedzy technicznej, w 5 minut)

> Nie musisz dodatkowo płacić za stworzenie sklepu internetowego

> Zautomatyzujesz swoją sprzedaż


(WARTOŚĆ BONUSU: około 360zł)

Dla kogo jest Zrób Sobie Biznes?

Eksperci, coache, trenerzy, specjaliści

Którzy chcą zarabiać więcej, jednocześnie pracując mniej i pozyskiwać klientów PREMIUM, którzy są w stanie zapłacić kilkukrotnie więcej za ich usługi!

Chcesz zautomatyzować biznes

Dla osób, które chcą uwolnić czas w swoim biznesie i zacząć pozyskiwać klientów z internetu (nawet kiedy śpią) i z dowolnego miejsca na ziemi!

Szukasz konkretnego rozwiązania

Dla osób, które mają dość przerabiania kolejnych szkoleń, które obiecują im "cuda na kiju" i chcą w końcu dojść do efektu - właśnie dlatego program jest formą mentoringu!

Dla kogo to NIE jest:

Jeśli dziś zarabiasz minimum 100.000zł miesięcznie i chcesz skalować swój biznes - ten program nie będzie dla Ciebie (prawdopodobnie lepszym rozwiązaniem będą usługi naszej agencji!)
Masz ułożony biznes i jesteś w 100% zadowolony z tego z jakimi klientami pracujesz oraz z poziomu swoich zarobków
Nie masz problemu z pozyskiwaniem klientów, a Twoje kampanie sprzedażowe generują minimum 6-cio krotne zwroty z inwestycji
Masz zbudowaną silną markę osobistą w swojej niszy, która przyciąga najlepszych klientów i z którą każdy chce współpracować 
Wolisz dalej kupować i przerabiać kolejne szkolenia, zamiast wejść w realny proces, który przeniesie Twój biznes na wyższy poziom 

Co należy zrobić, aby dołączyć:

8. tygodniowy program mentoringowy Zrób Sobie Biznes z Agatą Limanówką i Kamilem Fiszerem.
Dostęp do zamkniętej grupy oraz czatu z innymi uczestniczkami programu 
Bonus: 3 miesiące licencji do WebToLearn w prezencie, dzięki czemu stworzysz i zautomatyzujesz swoją własną platformę z kursami online!

Standardowa cena programu: 20034zł

TWOJA AKTUALNA CENA: 7000(netto)

The timer has expired!

Interesuje Cię płatność na raty?

Specjalnie dla Ciebie podpisaliśmy umowę z PayU na 5 lub 10 rat 0%.

Oznacza to, że aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, wzięliśmy prowizję w wysokości 5% za udzielenie Ci rat na siebie.

Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów z tego tytułu!

Jak to wygląda w praktyce?


1. Po dodaniu programu do koszyka, wybierasz bramkę PayU jako metodę płatności.


2. Następnie wybierasz opcję "raty":

3. Wybierasz opcję 5 lub 10 rat 0% i zyskujesz dostęp do całego programu już od 615zł miesięcznie!

Najczęściej zadawane pytania:

Czy ten program jest dla mnie jeśli dopiero zaczynam?

Tak! Jeśli dopiero zaczynasz lub nigdy nie pozyskiwałeś klientów online, to jest to gotowa matryca, która od razu pozwoli wskoczyć Ci na wysoki poziom biznesu i ominąć wiele błędów po drodze, które będą kosztowały Cię wiele czasu i pieniędzy.

Jestem na rynku od kilku lat. Czy to dla mnie?

Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań: czy chcesz zwiększyć zarobki? Czy chcesz mieć więcej czasu dla siebie? Czy chcesz pracować z najlepszymi klientami na rynku? - brzmi TAK, to jak najbardziej jest to program, który pozwoli Ci przenieść biznes właśnie na ten poziom.

Jak wygląda Zrób Sobie Biznes?

To 8. tygodniowy program, podczas którego Agata Limanówka wspólnie z Kamilem Fiszerem poprowadzi Cię KROK-PO-KROKU: od stworzenia mentalnych i biznesowych podstaw, aż po skuteczną sprzedaż. Pokażemy Ci, jak pozyskiwać klientów PREMIUM oraz w jaki sposób "opakować" Twoją wiedzę w celu zautomatyzowania sprzedaży. Otrzymasz gotowe narzędzia i instrukcje, które wspólnie wdrożymy oraz zyskasz naszą osobistą pomoc!

Dlaczego program jest tylko dla 12. osób?

Na rynku jest wiele rozmytych, masowych szkoleń. Nam zależy na tym, aby doprowadzić Cię do efektu, ponieważ to właśnie Twoje efekty świadczą o naszych rezultatach. Dlatego stworzyliśmy optymalną przestrzeń, gdzie każdemu jesteśmy w stanie pomóc - niezależnie na jakim etapie aktualnie się znajduje

Czy mogę wracać później do materiałów szkoleniowych?

Oczywiście! Zrób Sobie Biznes to 8. tygodniowa praca bezpośrednio z nami, natomiast dostęp do materiałów z całego programu zachowujesz dla siebie i możesz wracać do nich wielokrotnie - zawsze wtedy, kiedy będziesz mieć taką potrzebę!

Waham się, czy to dla mnie...

Okej! To jak najbardziej zrozumiałe. Dlatego właśnie dołączenie do programu poprzedzone jest rozmową. Jeśli aktualnie się wahasz, nie wiesz czy to dla Ciebie, masz wątpliwości lub pytania - zapisz się na bezpłatną rozmowę i wspólnie sprawdzimy, czy Zrób Sobie Biznes to najlepsza droga dla Ciebie

Zobacz wyniki innych:


"Miałam przyjemność w współpracować z Agatą w procesie coachingowo - mentoringowym. Od zawsze wiedziałam, że chcę prowadzić biznes, jednak nie miałam pomysłu na to, jaki to powinien być biznes, który będzie do mnie pasował i w którym będę się realizować. Agata za pomocą różnych narzędzi, bardzo szybko (...) pomogła mi dostrzec moje najsilniejsze strony, skupić się na tym co jest dla mnie najważniejsze jak również wdrożyć pomysły i rozwiązania. Stworzyłam swoją stronę internetową, skupiłam się na budowie marki w internecie i znalazłam pomysł na nowy biznes, który do mnie pasuje i który zamierzam zrealizować. Bardzo polecam współpracę z Agatą wszystkim, którzy chcą rozwinąć lub zacząć swój biznes, ale nie wiedzą, jak, chcieliby poprawić swój wizerunek lub od podstaw zbudować markę osobistą, jak również zwyczajnie szukają pomysłu na siebie. Polecam współpracę, ponieważ Agata jest niezwykle otwartą, konkretną i zdecydowaną osobą, która doskonale zna się na swojej robocie i wie, jak wdrożyć w życie teorię bez marnowania czasu. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, jak najszybciej umów się na konsultacje, a z pewnością nie pożałujesz.

Anna Diller

Rozwijalnia Kobiet


"Z Agatą rozpoczęliśmy współpracę w ramach jej pakietu Diament na początku 2018 roku. Był to ważny etap w naszym biznesie, gdyż planowaliśmy duże zmiany i potrzebowaliśmy fachowego wsparcia. Praca z Agatą była niezwykle konkretna, zawsze na czas. Agatka potrafiła zmobilizować nas oraz wydobyć to, co jest najważniejsze i najbardziej wartościowe w nas. Każde spotkanie owocowało konkretnymi efektami w naszej pracy.
Była jedną z pierwszych osób, które pokazały nam, jak pracują prawdziwi profesjonaliści!
Jesteśmy ogromnie wdzięczni Tobie Agatko za czas oraz serce, które włożyłaś w nasz wzrost! Dziękujemy!"

Edyta i Michał Wójcik

Przedsiębiorcy, liderzy TianDe

50% Complete

GET MY BEST SELLING BOOK - FREE

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close