DO KAŻDEJ KOBIETY, KTÓRA PRAGNIE STWORZYĆ SWÓJ BIZNES ONLINE I ZACZĄĆ ZARABIAĆ 100... 280... A NAWET 527% WIĘCEJ!

"Jak wykorzystując PROCES ZRÓB SOBIE BIZNES ZAcząć zarabiać online na swojej pasji
lub ekspertyzie od 10 do 30 tysięcy miesięcznie?" 


Stwórz biznes, w którym pracujesz z IDEALNYMI klientami PREMIUM doceniającymi Twoją wartość, zarabiasz tyle na ile zasługujesz oraz czujesz się wolną, spełnioną i szczęśliwą kobietą!

Aktualnie trwa PRZEDSPRZEDAŻ programu Zrób Sobie Biznes (wersja ONLINE)!
MOŻESZ DOŁĄCZYĆ TYLKO DZIŚ DO 23:59!


"Polecam współpracę z Agatą każdemu, kto chcę rozwinąć swój biznes i podnieść go na wyższy poziom! .
Agata jest mistrzem strategii z totalnie indywidualnym i profesjonalnym podejściem do Klienta.
Moim problemem była zmiana pasji w dochodowy biznes. Nie wiedziałam od czego zacząć, jak zdobyć klientów, jak stworzyć skuteczną strategie dla mojego biznesu. Agata pomogła mi to poukładać i stopniowo wdrożyć, zaczynając od zmiany moich ograniczających przekonań. 
UDAŁO SIĘ! W ciągu niecałego pół roku od naszego pierwszego spotkania – 5x wzrosły moje zarobki, zwiększyłam o 40% swoje zasięgi w social mediach, zbudowałam rozpoznawalną markę w moim rejonie, zdobyłam mnóstwo nowych klientów na sesje fotograficzne i uwierzyłam w siebie i w swoją strategie biznesową.
Jeszcze raz z całego serca polecam każdemu, kto chcę SKUTECZNIE i szybko rozwinąć swój biznes, stworzyć konkretną strategie działania oraz zarabiać coraz większe pieniądze i mieć radość z życia.

Patrycja Kurzepa

Fotograf
www.patrycjakurzepa.pl


"Współpraca z Agatą pomogła mi wznieść swój biznes na wyższy poziom. Wypracowałam dzięki naszym sesją program coachingowy Aksamitna w życiu, stalowa w biznesie, który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród moich klientek. Przepracowałam kilka kluczowych kwestii i działam teraz sprawniej. Praca z Agatą pozwoliła mi zobaczyć swój biznes z innej perspektywy. Zobaczyłam potencjał, swoją siłę i nowe możliwości. W wyniku naszej współpracy powstały dwa, świetnie sprzedające się produkty. Agata pomogła mi ustalić ich strukturę, opracować grupę docelową i sposoby komunikacji. To były działania, które wprowadziły mój biznes coachingowi na nowe, szersze tory."

Barbara Lech

Dyrektor Izby Coachingu oddziału na Śląsku www.barbaralech.pl

Czy to o Tobie?

Być może masz dziś wiedzę i doświadczenie, którymi wiesz, że warto podzielić się ze światem, jednak...

Coś Cię blokuje!

Możliwe, że próbowałaś już sprzedawać swoje usługi lub produkty, ale nie było to takie proste.

Zgaduję, że poświęciłaś na to sporo czasu, energii, a może nawet pieniędzy. 

Byłaś pełna nadziei, że właśnie stawiasz krok, który pozwoli Ci wreszcie zbudować biznes o jakim marzysz...

... Taki, w którym jesteś wolna, zarabiasz satysfakcjonujące pieniądze i pracujesz z klientami, którzy Cię doceniają!

Jednak kiedy już byłaś gotowa i ogłosiłaś światu co dla niego masz, to...

Skończyło się tylko na rozczarowaniu.

Klienci się nie pojawili.

A Ty czułaś, że kolejna próba skończyła się niepowodzeniem...

Skąd o tym wiemy?

Codziennie konsultujemy ekspertów z różnych dziedzin i z przerażeniem stwierdzamy, że większość z nich nigdy nie dojdzie do zarobków powyżej 20.000zł/msc, a jeśli tak się zdarzy, to...

Będą oni harować od rana do nocy...

Wielu z nich opowiada o tym, że przerabia kolejne kursy, próbuje złapać modne trendy w social-media, czy inwestuje w agencje reklamowe, aby pozyskać nowych, "lepszych" klientów...

I nic.

Prawdopodobnie znasz to.

Ale dobra informacja jest taka, że jeśli jesteś podobna do pewnego typu osób, to w ciągu najbliższych 8. tygodni możesz dołączyć do grona 1% najlepiej zarabiających ekspertów w kraju.

Dlaczego tak wiele osób NIGDY nie osiągnie spełnienia w swoim biznesie?

Większość osób kompletnie nie wie od czego zacząć lub zaczyna od złej strony.

Jednak to nie jest Twoja wina.

Dziś wielu "GURU" na rynku próbuje Ci wmówić różne rzeczy, tylko po to, aby nabić swoje portfele.

Słyszałaś kiedyś o tym, że masz budować społeczność na Instagramie
Być może próbowałaś to robić? (w końcu tak kazali specjaliści od "budowania marki osobistej"!)

Jednak Ci sami specjaliści zapomnieli dodać, że jest to proces, który może zająć wiele miesięcy, podczas których nie pozyskasz ANI JEDNEGO klienta... A później również nie masz gwarancji tego, że klienci się pojawią!

A może zrobiłaś już kiedyś webinar
Udało się? 

Niestety w większości wypadków nikt Ci nie powiedział wcześniej, że sam webinar nie zadziała, jeśli nie masz odpowiednio przygotowanej strategii.

Mogłaś też próbować w przeszłości zlecać coś agencjom marketingowym, jednak...

Efekt zazwyczaj jest opłakany.

Nie dlatego, że agencje są złe.

Jednak wiele agencji obiecuje złote góry.

Natomiast jeśli Twój biznes nie stoi na mocnych fundamentach, a Ty sama nie potrafisz pozyskać klientów, to nawet najlepsza reklama nie zadziała, a Ty wyrzucisz swoje pieniądze w błoto...

OTO PRAWDA:

Prawda jest taka, że nie potrzebujesz żadnych magicznych sztuczek, aby zacząć z sukcesem budować swój biznes lub wznieść go na wyższy poziom.

Większość trendów nie działa i łapiąc się ich w dalszym ciągu będziesz kręciła się w kółko, tym samym skazując się na kolejne miesiące i lata bezowocnych poszukiwań.

Będzie to czas, kiedy Twój biznes będzie dostarczał Ci kolejnych frustracji...

Być może dalej będziesz tkwiła w złej sytuacji finansowej lub będziesz niewolnikiem we własnym biznesie...

A im więcej "modnych" działań będziesz podejmowała, tym pętla na Twojej szyi będzie zaciskała się coraz mocniej...

Jednak to nie musi tak wyglądać!

Już za kilka tygodni możesz mieć biznes, który wygląda zupełnie inaczej:

Jest dla Ciebie, a nie Ty dla niego - staje się narzędziem do spełniania Twoich celów oraz daje Ci możliwość zbudowania takiego stylu życia, o jakim do tej pory marzyłaś!
Dostarcza Ci klientów, z którymi to TY chcesz pracować (a nie musisz) oraz takich, którzy zapłacą Ci kilkukrotnie więcej, niż do tej pory!
Każdego dnia dociera do potencjalnych klientów na automacie, tym samym budując Twoją markę, autorytet oraz dając Ci możliwość zarabiać nawet wtedy, kiedy nie pracujesz! (bawisz się z dzieckiem, jesteś na wakacjach, śpisz)
Sprawia, że pracujesz mniej - zarabiając więcej (4 klientów w miesiącu może wygenerować dla Ciebie 5-cio cyfrowe kwoty!)
Jest zgodny z Twoją misją, wartościami oraz wizją, dzięki czemu jest w 100% spójny z Tobą - bez potrzeby odsłaniania swojego prywatnego życia na insta stories, czy tańczenia na tik-toku!

Zrób Sobie Biznes ONLINE

To autorski proces mentoringowo-biznesowy, który do tej pory był dostępny tylko w drogiej wersji z naszym udziałem i tylko w zeszłym roku pomógł kilkuset kobietom stworzyć biznes, o jakim marzyły!

Dziś możesz dołączyć do tego programu w wersji ONLINE - przerabiasz go we własnym zakresie kiedy chcesz, wdrażasz i otrzymujesz rezultaty!

Agata Limanówka - Strateg biznesu, coach i mentor połączyła siły  z ekspertem marketingu i biznesu online - Kamilem Fiszerem, aby wspólnie pomóc Ci dołączyć do grona najlepiej opłacanych ekspertów oraz pozyskać klientów PREMIUM z internetu!

Otrzymasz nasze najlepsze i sprawdzone strategie, które do tej pory znały tylko uczestniczki programu Zrób Sobie Biznes NA ŻYWO oraz nasi klienci indywidualni! 

To nie jest kolejne szkolenie - to prawdziwy proces, który przetransformuje Twoje działania i zarobki na wyższy poziom!

Czego możesz spodziewać się po programie "Zrób Sobie Biznes ONLINE":


Otrzymasz pełny program, który wyposaży Cię we wszystko od A do Z (bez zbędnego pitu-pitu), czego potrzebujesz, aby osiągnąć nareszcie sukces w swoim biznesie

Dzięki wdrożeniu wiedzy i narzędzi w nim zawartych, stworzysz sprawnie działający mechanizm w Twoim biznesie przynoszący Ci nie tylko wymarzonych klientów, ale przede wszystkim tyle pieniędzy, ile potrzebujesz, aby komfortowo żyć.

Jest to potężny silnik napędzający nieustannie Twój biznes, abyś mógła zarabiać więcej i spełniać swoje marzenia w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami.

Praca z najlepszymi klientami na rynku

Czy kiedykolwiek miałeś "dość" współpracy z jakimkolwiek klientem? 
Większość osób tak ma... Dlatego pokażemy Ci, jak zacząć docierać do Twoich wymarzonych klientów, którzy idealnie wpiszą się w Twoje wartości i misję, a dzięki temu Twój biznes wejdzie na zupełnie nowy poziom!


3-5-krotny wzrost przychodów w przeciągu 2-4 miesięcy

Staniesz się dobrze opłacanym ekspertem, który pracuje z klientami premium, gotowymi zapłacić za Twoje usługi nawet kilkukrotnie więcej, niż dotychczas. 


Zwiększenie jakości i ilości klientów oraz uwolnienie Twojego czasu

Nie chcesz pracować po 10-12 godzin, prawda? 
Dzięki zwiększeniu jakości klientów, którzy będą płacić Ci 3-5 raz więcej, niż dotychczas - Ty uwolnisz swój czas, jednocześnie zwiększając poziom swoich zarobków.


Zwiększenie zasięgu i rozpoznawalności marki

Jednocześnie nie musisz wrzucać 5-ciu postów dziennie na swoje social-media. 
Otrzymasz gotowe narzędzia i strategie, które pozwolą stać Ci się rozpoznawalną i wysoko-opłacaną marką osobistą w miejscach, w których są Twoi klienci premium

Zobacz EFEKTY osób, które przeszły przez program ZSB!

"Jestem w miejscu, które jeszcze kilka tygodni temu było dla mnie jedynie teorytyczną możliwością"

"Jeszcze nie mogę uwierzyć i codziennie sprawdzam powiadomienia w mailach, żeby zobaczyć te kwoty, ale codziennie mam przelew za zakupy na stronie (...) widzę, że produkty same się sprzedają!"

"Wreszcie ruszyłam do przodu i wiem za co się zabrać!"

Paulina Wesołek

Agata dziękuję Tobie i Kamilowi za wspólny czas, wiedzę i wsparcie, które dostałam od Was w ramach programu Zrób Sobie Biznes. Wreszcie ruszyłam do przodu i wiem za co się zabrać! Ale co najważniejsze na dziś uświadomiłam sobie, że w zgodzie ze mną i moimi wartościami jest zupełnie inna specjalność na studiach niż tą, którą planowałam wybrać. I jakoś mi lżej na sercu nawet się zrobiło, kiedy zdecydowałam, że pójdę inna drogą! Dziękuję:*"udało mi się znaleźć rozwiązania i poukładać wszystko tak jak należy.

Zrób Sobie Biznes okazał się kluczem do sukcesu"

Agnieszka Kruk

Chciałabym gorąco polecić współpracę z Agatą i Kamilem w programie Zrób Sobie Biznes.

Wiedziałam, że mam problem z ustawieniem swojej strategii sprzedaży, ustawieniem klienta docelowego czy też nawet z ofertą i cenami a tym samym z efektywnym rozwojem marki i rozszerzeniem zasięgu biznesu.

Byłem zdezorientowana i nie wiedziałam w jaki sposób osiągnąć zadowalające rezultaty.

Jednakże, dzięki ich niezwykłej wiedzy i doświadczeniu, udało mi się znaleźć rozwiązania i poukładać wszystko tak jak należy.
Zrób Sobie Biznes okazał się kluczem do sukcesu.

Z całego serca polecam współpracę każdemu, kto pragnie osiągnąć sukces i rozwijać swoją firmę.
Wiedza Agaty i Kamila, profesjonalizm i zaangażowanie są nieocenione.
Dodatkowo ich podejście powoduje, że czuję się naprawdę zrozumiana i wsłuchana.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiliście.
Jestem pewna, że każdy, kto zdecyduje się skorzystać z Waszych usług, będzie mieć możliwość osiągnięcia spektakularnych wyników.

Coach, mentor i trener agnieszkakruk.pl


"Wcześniej krążyłam wokół tematu prawie 4 lata (...) Wczoraj zakończyłam sprzedaż kursu, którą pierwszy raz poprowadziłam zgodnie z metodą Kamila (...) Kurs kupiło 47 osób!"

"Pracuję z Agatą od prawie dwóch lat. Zdecydowałam się na jej program (...), by rozwinąć swoją działalność, zbudować silną, rozpoznawalną markę i przede wszystkim znaleźć pomysł na to, jak zbudować ciekawą i dobrze prosperującą firmę.⁣

W przeciągu tego czasu, przy pomocy Agaty, dopracowałam swoją ofertę, stworzyłam strategię działania oraz produkty, które obecnie oferuję moim klientom. Podwoiłam zarówno zarobki, jak i portfel klientów, wydałam dwie książki oraz jestem współautorką trzeciej.⁣

Dzięki Agacie czuję, że rozwijam się nieustannie, że nie ma granic, których nie jestem w stanie przekroczyć – i muszę przyznać, że to fantastyczne uczucie. Plus twarde dowody na skuteczność działania jej metody pracy."⁣

Karolina Brzuchalska

Wirtualny Project Manager, Wirtualny Office Manager, Mentor Wirtualnych Asytentek, Autor

Oto co otrzymasz w Programie:

Metody, dzięki którym przestaniesz ciągle szukać klientów i zaczniesz pracować z tymi, z którymi to TY chcesz pracować - bez tego nawet nie myśl o zwiększeniu swoich zarobków!
Określisz swoją misję, wizję i wartość - jeśli masz dość chaosu i chcesz być spójny w swoich działaniach, to prawdziwy game-changer!
Zdejmiesz wszystkie blokady mentalne, jakie do tej pory blokowały Cię przed zarabianiem odpowiednich pieniędzy 
Otrzymasz instrukcję KROK-PO-KROKU co zrobić, aby być postrzegany jako wysokoopłacany ekspert w swojej dziedzinie i kilkukrotnie zwiększyć swoje zarobki - nawet jeśli działasz na mocno konkurencyjnym rynku!
Prosta, ale piekielnie skuteczna metoda "opakowywania wiedzy", dzięki której uwolnisz nawet 70% swojego czasu i będziesz mógł zarabiać nawet wtedy, kiedy nie poświęcasz czasu na pracę!
(HIT dla osób "nie-technicznych") Zaplanujesz działania marketingowe - nawet jeśli do tej pory nigdy nie ustawiałeś reklam, a marketingowy slogan kojarzy Ci się jedynie z zagranicznymi wakacjami w zupełnie obcym dla Ciebie kraju!
Otrzymasz gotowe narzędzia do automatyzacji biznesu - pod okiem eksperta stworzysz lejek sprzedaży, który stanie się Twoim najlepszym handlowcem oraz dotrzesz do swoich idealnych klientów, nawet jeśli jeszcze Cię nie znają!
Precyzyjnie przygotujesz swoją ofertę, która przyciągnie dla Ciebie klientów PREMIUM - będziesz zaskoczony, jaką da Ci to przewagę na rynku!
Stworzysz powtarzalny system pozyskiwania klientów (wykorzystaj to, a już nigdy nie będziesz narzekać na brak klientów!)
Zbudujesz markę osobistą, która nie dołączy do grona "najbardziej znanych" w swojej branży - doprowadzimy Cię do grona 1% najlepiej zarabiających ekspertów w Twojej branży!
Dokładne instrukcje i procesy do wdrożenia - bez zbędnego lania wody. To nie jest kolejne, teorytyczne szkolenie, ale intensywny proces zmiany, który w końcu doprowadzi Cię do wyników!

Oto przez co dokładnie przejdziesz:

MODUŁ I 

Opracujesz swoją misję, wizję oraz wartości. 

Świadomie zaczniesz doświadczać tego na jakich warunkach i zasadach chcesz pracować ze swoimi klientami.

Odkryjesz co napędza Cię w biznesie oraz zaczniesz odkrywać przekonania, które do tej pory Cię ograniczały i przełamiesz te bariery oraz zyskasz prawdziwą i głęboką motywację do działania!


MODUŁ II 

Znajdziesz pomysł na swój produkt - kurs online lub drogi proces za kilka tysięcy!

Następnie zweryfikujesz swoje założenia i sprawdzisz, czy Twój produkt będzie miał powodzenia na sprzedaż.

Dzięki temu będziesz w 100% pewna, że rynek potrzebuje Twojego produktu, a Twoja sprzedaż zakończy się sukcesem!


MODUŁ III 

Określisz swój awatar klienta, czyli odkryjesz z jakimi klientami chcesz pracować, a z jakimi nie chcesz!

Dzięki temu od teraz zaczniesz przyciągać do swojego biznesu tylko takich klientów, którzy docenią to co masz, zapłacą za to odpowiednio wysokie stawki oraz zaczniesz pracować z klientami PREMIUM!


MODUŁ IV 

Poznasz potężne narzędzie ankiety oraz stworzysz swoją własną ankietę.

Dzięki temu dosłownie wejdziesz do głowy swoich potencjalnych klientów.

Odkryjesz ich wyzwania, lęki, to co chcą osiągnąć.

To pomoże Ci idealnie poznać swoją grupę klientów i przemówić do nich ich językiem!


MODUŁ V 

Stworzysz ofertę swojego produktu, która będzie "otwierać" portfele Twoich klientów i będzie dosłownie nie do odrzucenia!

Dzięki temu będziesz dokładnie wiedziała, jaką dajesz wartość oraz przekonasz klientów do zakupu właśnie u Ciebie - zamiast u Twojej konkurencji!


MODUŁ VI

Zaplanujesz komunikację swojej marki oraz produktu.

Zaczniesz przyciągać do siebie organicznie klientów, którzy będą zainteresowani tym co dla nich masz i SAMI będą pytać Cię o możliwość współpracy z Tobą!


MODUŁ VII

Poznasz jeden z najskuteczniejszych modeli sprzedaży. Wyjdziesz ze swoim produktem w świat i pozyskasz pierwszych klientów!

Zdradzimy Ci nasze ukryte sekrety sprzedaży, które pozwalają nam generować nawet 80.000zł podczas jednej, dwutygodniowej kampanii sprzedażowej!


MODUŁ VIII

Otrzymasz dokładny schemat rozmowy sprzedażowej, który odwraca cały proces - nie musisz nic wciskać, ponieważ to klient sam sobie sprzeda Twój produkt!

UWAGA: Ten skrypt jest niebezpiecznie skuteczny i sprawdza się przy sprzedaży drogich produktów.


MODUŁ IX

Poznasz oraz wdrożysz lejek sprzedaży, który od teraz będzie przyciągał do Ciebie cały czas nowych klientów.

Zobaczysz w jaki sposób budować biznes w oparciu o lejki sprzedaży i jak możesz zwielokrotnić swoje zyski prowadząc klientów "od zakupu do zakupu" i podnosząc swoje stawki!


MODUŁ X

Stworzysz skuteczną reklamę, dzięki czemu zaczniesz docierać do potencjalnych klientów dokładnie wtedy, kiedy szukają oni Twoich usług i są zainteresowani Twoją ofertą.


Zrób Sobie Biznes ONLINE to kompletny system, który pozwoli Ci od zera stworzyć Twój własny biznes w oparciu o wartości, które wyznajesz, przyciągać idealnych klientów, z którymi Ty chcesz pracować oraz zwiększyć Twoje zyski!

ALE TO NIE WSZYSTKO! 
OTO JAKIE BONUSY ZYSKASZ:

Znamy problemy większości twórców i ekspertów.

Wiemy, że mogą Cię przerażać kwestie techniczne, takie jak:
- gdzie umieścić swój kurs lub program mentoringowy?
- jak stworzyć stronę landing page?
- w jaki sposób to wszystko ze sobą połączyć i zautomatyzować?
- czy poradzę sobie technicznie?

Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie BONUSY, które raz na zawsze rozwiążą te problemy!

BONUS #1: 3 miesiące licencji do WebToLearn

To narzędzie pozwoli Ci bez problemu zacząć sprzedawać swoje kursy online, nawet jeśli nie posiadasz dziś technicznej wiedzy!

Wyobraź sobie, że ktoś wchodzi na stronę przygotowaną wcześniej na naszych szablonach i wdrożonych przez WoPloo, a następnie: kupuje -> automatycznie dostaje dostęp do Twojego kursu -> loguje się na Twojej platformie -> przerabia Twój kurs.

A to wszystko bez Twojego udziału!

> Stworzysz swoją własną platformę z kursami (bez wiedzy technicznej, w 5 minut)

> Nie musisz dodatkowo płacić za stworzenie sklepu internetowego

> Zautomatyzujesz swoją sprzedaż


(WARTOŚĆ BONUSU: około 360zł)

BONUS #2: Workbook z ćwiczeniami 

Większość kursów na rynku zostawia Cię samą z tą wiedzą.

Schemat jest taki: przerabiasz lekcję -> nie wdrażasz -> przerabiasz lekcję -> nie wdrażasz -> przerabiasz lekcję -> na końcu nie masz efektów...

Dlatego otrzymasz od nas specjalny workbook, który pozwoli Ci wdrożyć wiedzę z kursu w życie.

Od razu przeniesiesz wszystko na swój własny biznes, dzięki czemu dużo łatwiej będzie Ci zaimplementować tą wiedzę w działanie oraz będziesz miała pewność, że na pewno ruszysz z miejsca i zaczniesz działać!


(WARTOŚĆ BONUSU: 97zł)

BONUS #3: Grupa wsparcia na FB

Kiedy otaczają Cię ludzie, którzy wzajemnie się motywują i wspierają, to znacznie szybciej dochodzisz do zamierzonych rezultatów.

Na grupie jesteśmy obecni, dlatego możesz zadawać pytania, rozwiązywać swoje problemy, zwłaszcza w kwestiach technicznych. Otrzymujesz natychmiastowe odpowiedzi. Możesz wrzucać swoje podstęp oraz konsultować się w chwilach niepewności, a my osobiście pomożemy Ci pójść dalej!

Cały czas będziesz w środowisku optymistycznych osób z odpowiednią mentalnością nakierowaną na osiągnięcie sukcesu. Nigdy nie zostaniesz sama, a to oznacza koniec zastanawiania się „co powinnam teraz zrobić?” i marnowania czasu, ponieważ ta wyjątkowa społeczność nigdy nie hejtuje, nigdy się nie naśmiewa i zawsze jest gotowa wesprzeć Cię, niezależnie od Twoich wątpliwości.


(WARTOŚĆ BONUSU: 597zł/rocznie)

BONUS #4: CERTYFIKAT

(WARTOŚĆ BONUSU: BEZCENNE)

Dla kogo jest Zrób Sobie Biznes?

Eksperci, coache, trenerzy, specjaliści

Którzy chcą zarabiać więcej, jednocześnie pracując mniej i pozyskiwać klientów PREMIUM, którzy są w stanie zapłacić kilkukrotnie więcej za ich usługi!

Chcesz zautomatyzować biznes

Dla osób, które chcą uwolnić czas w swoim biznesie i zacząć pozyskiwać klientów z internetu (nawet kiedy śpią) i z dowolnego miejsca na ziemi!

Szukasz konkretnego rozwiązania

Dla osób, które mają dość przerabiania kolejnych szkoleń, które obiecują im "cuda na kiju" i chcą w końcu dojść do efektu - właśnie dlatego program jest formą mentoringu!

Dla kogo to NIE jest:

Jeśli dziś zarabiasz minimum 100.000zł miesięcznie i chcesz skalować swój biznes - ten program nie będzie dla Ciebie (prawdopodobnie lepszym rozwiązaniem będzie nasz mentoring 1:1!)
Masz ułożony biznes i jesteś w 100% zadowolona z tego z jakimi klientami pracujesz oraz z poziomu swoich zarobków
Nie masz problemu z pozyskiwaniem klientów, a Twoje kampanie sprzedażowe generują minimum 6-cio krotne zwroty z inwestycji
Masz zbudowaną silną markę osobistą w swojej niszy, która przyciąga najlepszych klientów i z którą każdy chce współpracować 
Wolisz dalej kupować i przerabiać kolejne szkolenia, zamiast wejść w realny proces, który przeniesie Twój biznes na wyższy poziom 

ILE TO KOSZTUJE?

Nie oszukujmy się, ale takie rzeczy nie są tanie.

To po prostu forma inwestycji. 

Jeśli jeden klient, którego pozyskasz dzięki temu szkoleniu w 100% zwróci Ci tą inwestycję i nawet zarobi dla Ciebie więcej...

A każdy kolejny będzie dla Ciebie czystym zyskiem...

To ile powinno być to Twoim zdaniem warte, jeśli pozwoli Ci zbudować biznes na poziomie 10-30 tysięcy każdego miesiąca?

Czy jednorazowa inwestycja w wysokości 7000zł (tyle kosztuje ten program z naszym wsparciem na żywo) byłaby tego warta?

Spokojnie! 

Z racji tego, że ten program jest w formie kursu, możemy pozwolić sobie na niższą cenę...

Samo szkolenie wyceniamy na 2997zł...

Do tego dochodzą bonusy o wartości około 1000zł...

Ale dziś Ty również nie zapłacisz łącznie 4000zł!

Spójrz poniżej, na jak dobrych warunkach możesz dołączyć do tego programu w przedsprzedaży:

OTO CO OTRZYMASZ:

Pełny program Zrób Sobie Biznes ONLINE, w którym krok-po-kroku zbudujesz biznes. Od fundamentów, aż po pozyskanie klientów!
(wartość: 2997zł)
BONUS #1: 3 miesiące licencji do WebToLearn (wartość: około 360zł)
Bonus #2: Workbook z ćwiczeniami (wartość: 97zł) 
Bonus #3: Grupa wsparcia na FB (wartość: 597zł/rocznie) 
Bonus #4: CERTYFIKAT (wartość: bezcenna)

Standardowa cena programu: 4051zł

TWOJA AKTUALNA INWESTYCJA: 997zł 

Ilość pakietów w przedsprzedaży:

Interesuje Cię płatność na raty?

Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy dla Ciebie możliwość dołączenia w aż 10 wygodnych ratach!

Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów z tego tytułu!


Jak to wygląda w praktyce?


1. Dodaj szkolenie do koszyka klikając przycisk powyżej lub TUTAJ


2. Następnie wybierasz opcję "raty":

3. Wybierz opcję "do 10 rat" i ciesz się dostępem do pełnego szkolenia przy nieobciążającej inwestycji!

Dodatkowo chroni Cię 30-dniowa GWARANCJA!

Dajmy Ci 100% Gwarancji Efektów!”

Jesteśmy tak mocno przekonani, że Zrób Sobie Biznes ONLINE spełni Twoje oczekiwania i będziesz zachwycona tym, co znajdziesz w środku oraz tym, jak od teraz będzie wyglądał Twój biznes, że na całość otrzymujesz pełne 30 dni gwarancji satysfakcji.

Więc niczym nie ryzykujesz i nic nie możesz stracić a cała inwestycja jest w 100% wolna od ryzyka.

Umowa jest prosta: masz pełne 30 dni, aby wykonać "jazdę próbną" na nasz koszt.

Jeśli z dowolnego powodu stwierdzisz, że to nie jest dla Ciebie i nie była to NAJLEPSZA inwestycja w ostatnim czasie, wtedy otrzymasz pełny zwrot zainwestowanych pieniędzy. 

Bez żadnych pytań. Bez żadnych pretensji.

Brzmi uczciwie?

Najczęściej zadawane pytania:

Czy ten program jest dla mnie jeśli dopiero zaczynam?

Tak! Jeśli dopiero zaczynasz lub nigdy nie pozyskiwałeś klientów online, to jest to gotowa matryca, która od razu pozwoli wskoczyć Ci na wysoki poziom biznesu i ominąć wiele błędów po drodze, które będą kosztowały Cię wiele czasu i pieniędzy.

Jestem na rynku od kilku lat. Czy to dla mnie?

Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań: czy chcesz zwiększyć zarobki? Czy chcesz mieć więcej czasu dla siebie? Czy chcesz pracować z najlepszymi klientami na rynku? - brzmi TAK, to jak najbardziej jest to program, który pozwoli Ci przenieść biznes właśnie na ten poziom.

Czy mogę wracać później do materiałów szkoleniowych?

Oczywiście! Dostęp do materiałów z całego programu zachowujesz dla siebie na rok i możesz wracać do nich wielokrotnie - zawsze wtedy, kiedy będziesz mieć taką potrzebę!

Waham się, czy to dla mnie...

Okej! To jak najbardziej zrozumiałe. Dlatego właśnie dołączenie do programu poprzedzone jest rozmową. Jeśli aktualnie się wahasz, nie wiesz czy to dla Ciebie, masz wątpliwości lub pytania - zapisz się na bezpłatną rozmowę i wspólnie sprawdzimy, czy Zrób Sobie Biznes to najlepsza droga dla Ciebie

Zobacz wyniki innych:


"Miałam przyjemność w współpracować z Agatą w procesie coachingowo - mentoringowym. Od zawsze wiedziałam, że chcę prowadzić biznes, jednak nie miałam pomysłu na to, jaki to powinien być biznes, który będzie do mnie pasował i w którym będę się realizować. Agata za pomocą różnych narzędzi, bardzo szybko (...) pomogła mi dostrzec moje najsilniejsze strony, skupić się na tym co jest dla mnie najważniejsze jak również wdrożyć pomysły i rozwiązania. Stworzyłam swoją stronę internetową, skupiłam się na budowie marki w internecie i znalazłam pomysł na nowy biznes, który do mnie pasuje i który zamierzam zrealizować. Bardzo polecam współpracę z Agatą wszystkim, którzy chcą rozwinąć lub zacząć swój biznes, ale nie wiedzą, jak, chcieliby poprawić swój wizerunek lub od podstaw zbudować markę osobistą, jak również zwyczajnie szukają pomysłu na siebie. Polecam współpracę, ponieważ Agata jest niezwykle otwartą, konkretną i zdecydowaną osobą, która doskonale zna się na swojej robocie i wie, jak wdrożyć w życie teorię bez marnowania czasu. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, jak najszybciej umów się na konsultacje, a z pewnością nie pożałujesz.

Anna Diller

Rozwijalnia Kobiet


"Z Agatą rozpoczęliśmy współpracę w ramach jej pakietu Diament na początku 2018 roku. Był to ważny etap w naszym biznesie, gdyż planowaliśmy duże zmiany i potrzebowaliśmy fachowego wsparcia. Praca z Agatą była niezwykle konkretna, zawsze na czas. Agatka potrafiła zmobilizować nas oraz wydobyć to, co jest najważniejsze i najbardziej wartościowe w nas. Każde spotkanie owocowało konkretnymi efektami w naszej pracy.
Była jedną z pierwszych osób, które pokazały nam, jak pracują prawdziwi profesjonaliści!
Jesteśmy ogromnie wdzięczni Tobie Agatko za czas oraz serce, które włożyłaś w nasz wzrost! Dziękujemy!"

Edyta i Michał Wójcik

Przedsiębiorcy, liderzy TianDe

OTO CO OTRZYMASZ:

Pełny program Zrób Sobie Biznes ONLINE, w którym krok-po-kroku zbudujesz biznes. Od fundamentów, aż po pozyskanie klientów!
(wartość: 2997zł)
BONUS #1: 3 miesiące licencji do WebToLearn (wartość: około 360zł)
Bonus #2: Workbook z ćwiczeniami (wartość: 97zł) 
Bonus #3: Grupa wsparcia na FB (wartość: 597zł/rocznie) 
Bonus #4: CERTYFIKAT (wartość: bezcenna)

Standardowa cena programu: 4051zł

TWOJA AKTUALNA INWESTYCJA: 997zł 

Ilość pakietów w przedsprzedaży:

50% Complete

GET MY BEST SELLING BOOK - FREE

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close