BEZPŁATNY WEBINAR

Jak stworzyć (nie)doskonały produkt, znaleźć pierwszych klientów i zacząć dobrze zarabiać!

Odkryj, jak lekko i z sukcesem przejść do działania

Zastanawiasz się, czy Twój pomysł na biznes jest dobry? Wahasz się, czy to, co robisz, ma sens? Chcesz lepiej zarabiać i czerpać satysfakcję ze swojej pracy? Pokażę Ci, jak to zrobić!

Weź udział w webinarze i dowiedz się:

Dla kogo przeznaczony jest ten webinar?!

Dla osób, które planują założyć własną firmę i zastanawiają się, od czego zacząć,

Dla początkujących przedsiębiorców, którzy nie wiedzą, jak i gdzie szukać klientów,

Dla osób, które chcą z sukcesem powiększać zasięg swojego biznesu.

Prowadząca - Agata Limanówka

Strateg. Psycholog i praktyk biznesu, trener rozwoju osobistego, mentor i coach ICF. Autor i współautor 7 książek, w tym poradnika psychologicznego “Od stresu do sukcesu”.

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, radzenia sobie ze stresem oraz kompetencji i umiejętności liderskich. Prowadzi skuteczne szkolenia z zakresu umiejętności osobistych. Ponadto udziela konsultacji psychologicznych, a także pracuje z klientami jako mentor i coach zgodnie ze standardami kodeksu etyczno-zawodowego psychologa i kodeksu etycznego ICF.

Z wykształcenia psycholog biznesu, absolwentka studiów doktoranckich na UWr oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a także studiów podyplomowych Psychologii Transportu na UJ.

Ponadto jest akredytowanym coachem International Coach Federation (ICF) – ACC, w trakcie akredytacji Professional Certified Coach (PCC) oraz członkiem ICF Global i ICF Polska , a także Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Odbyła również dodatkowe kursy (między innymi Silva Mind Control, kurs NLP). Popularyzuje wiedzę psychologiczną dzięki publikacjom, wystąpieniom publicznym, jest autorką bloga o rozwoju osobistym. Jako absolwentka studiów doktoranckich zdobyła doświadczenie dydaktyczne. Aktualnie przygotowuje się do obrony pracy doktorskiej. Interesuje ją internet i nowe technologie.

Doświadczenie szkoleniowe (ponad 3000h) zdobywała dzięki współpracy z dużymi korporacjami, firmami szkoleniowymi, jak również prowadząc własną działalność. Udzielała konsultacji oraz prowadziła coaching biznesowy, a także coaching life. Posiada wieloletnie doświadczenie w rekrutacji, szkoleniu i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi. Od 2003 roku szkoli, prowadzi seminaria oraz coaching dla menedżerów i pracowników, jak również indywidualnych klientów, którzy dbają o swój rozwój osobisty. Oprócz korporacji współpracuje z firmami z branży transportowej i artystycznej.

Ludzie – ich umysł i zachowania, a także dążenie ulepszania siebie fascynowały ją od zawsze. Połączenie rzetelnej wiedzy psychologicznej, pasji trenerskiej i profesjonalnego coachingu oraz praktycznych doświadczeń biznesowych daje jej solidną podstawę do pracy z klientami biznesowymi i indywidualnymi.

Dołącz do nas 19 sierpnia o 20:00 i zacznij świadomie i bez presji kreować swój biznes!