Zarezerwuj bezpłatną konsultację

Zrób Sobie Biznes we współpracy ze mną! Zarezerwuj teraz bezpłatną konsultację, a otrzymasz tylko konkretne wskazówki, które przyniosą efekty dla Twojego biznesu.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Pomagam przedsiębiorcom ułożyć strategię biznesu oraz zarabiać więcej. Chcesz zarabiać więcej? Zapraszam Cię na darmową konsultację biznesową.

Jeśli jesteś: ekspertem w swojej dziedzinie, trenerem, coachem, mentorem, freelancerem, budujesz swój biznes w oparciu o swoją markę osobistą a może planujesz odejść z korporacji i rozpocząć własny biznes, to znaczy, że jesteś osobą, której jestem w stanie pomóc zarabiać więcej.

Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie?
Jesteś trenerem, coachem, mentorem?
Pracujesz jako freelancerem?
Budujesz biznes w oparciu o swoją markę osobistą?
Planujesz odejść z korporacji i rozpocząć własny biznes?

Co dostaniesz ode mnie?

We współpracy ze mną otrzymasz kompletny świetnie zarabiający biznes w oparciu o Twoją markę osobistą lub markę produktu.

Pomogę Ci ułożyć albo ulepszyć strategię Twojego biznesu i zarabiać więcej. Jeśli chcesz napisać książkę, stworzyć kurs online, zbudować komunikację swojej marki osobistej, ulepszyć ofertę, znaleźć klientów, to jesteś w dobrym miejscu. Mogę Ci skutecznie pomóc.

W jaki sposób to zrobię?

We współpracy ze mną otrzymasz kompletny świetnie zarabiający biznes w oparciu o Twoją markę osobistą lub markę produktu.

Analiza

Sprawdzę Twoją misję, wizję, wartości i cele biznesowe.

Research

Zweryfikuję skuteczność Twoich dotychczasowych działań biznesowych.

Oferta

Pomogę Ci wprowadzić nowe produkty i usługi do Twojej oferty i odświeżyć aktualne.

Strategia

Stworzę spójną strategię komunikacji i określę jej kanały.

Rozwój biznesu

Powiem Ci jak zdobyć dobrych klientów i zwielokrotnić przychody w ciągu od kilku tygodni do kilku miesięcy.

Jakich rezultatów możesz się spodziewać?

3-5-krotny wzrost przychodów w przeciągu 3-6 miesięcy

Zwiększenie jakości i ilości klientów
Zwiększenie zasięgu i rozpoznawalności marki
Darmowa konsultacja
Agata Limanówka

Strateg. Psycholog i praktyk biznesu. Certyfikowany mentor i coach ICF.

Kim jestem?

Agata Limanówka

Strateg. Psycholog i praktyk biznesu, trener rozwoju osobistego, certyfikowany mentor i coach ICF. Właścicielka kilku biznesów, które rozwija z powodzeniem od I roku studiów. Autorka i współautorka kilkunastu książek, w tym poradnika psychologicznego „Od stresu do sukcesu”, cyklu książek „Doskonale niedoskonali”, wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych, absolwentka studiów doktorskich i podyplomowych, wykładowca, pomysłodawca projektu Doskonale Niedoskonali.

Pomogła stworzyć ponad sto świetnie prosperujących biznesów dla swoich Diamentów we współpracy 1:1. Prowadzi swoich klientów do pierwszego miliona rocznie i dalej. 25-50 tys./miesięcznie to pierwszy próg przychodów jej Diamentów. Kolejne to 100 tys., 350 tys. miesięcznie bez górnej granicy.

Osiągnięcia
Zadowolonych Klientów
0
Wystąpień publicznych
0
Wydanych książek
0
Lat doświadczenia
0 +

Rekomendacje Diamentów

Współpraca z Agatą pomogła mi wznieść swój biznes na wyższy poziom. Wypracowałam dzięki naszym sesją program coachingowy Aksamitna w życiu, stalowa w biznesie, który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród moich klientek. Przepracowałam kilka kluczowych kwestii i działam teraz sprawniej. Praca z Agatą pozwoliła mi zobaczyć swój biznes z innej perspektywy. Zobaczyłam potencjał, swoją siłę i nowe możliwości. W wyniku naszej współpracy powstały dwa, świetnie sprzedające się produkty. Agata pomogła mi ustalić ich strukturę, opracować grupę docelową i sposoby komunikacji. To były działania, które wprowadziły mój biznes coachingowi na nowe, szersze tory.

Barbara Lech

Dyrektor Izby Coachingu oddziału na Śląsku www.barbaralech.pl

Agata is a very unique person. A business owner, author and a coach and mentor - just to mention a few of her life roles. Having worked with her on a few projects I've learnt a ton and so did our clients. I can recommend Agata Limanówka 100% for all of your business & professional needs. On top of that, she is a great networker and she knows pretty much everyone 🙂

Rafal Pikul

Filmmaker & Content Creator

Z Agatą rozpoczęliśmy współpracę w ramach jej pakietu Diament na początku 2018 roku. Był to ważny etap w naszym biznesie, gdyż planowaliśmy duże zmiany i potrzebowaliśmy fachowego wsparcia. Praca z Agatą była niezwykle konkretna, zawsze na czas. Agatka potrafiła zmobilizować nas oraz wydobyć to, co jest najważniejsze i najbardziej wartościowe w nas. Każde spotkanie owocowało konkretnymi efektami w naszej pracy.
Była jedną z pierwszych osób, które pokazały nam, jak pracują prawdziwi profesjonaliści!
Jesteśmy ogromnie wdzięczni Tobie Agatko za czas oraz serce, które włożyłaś w nasz wzrost! Dziękujemy!

Edyta i Michał Wójcik

Przedsiębiorcy, liderzy TianDe

Współpracę z Agatą Limanówką rozpoczęłam w zeszłym roku i jestem pod ogromnym wrażeniem jej skuteczności i działań biznesowych. Jest doskonałym strategiem, swoje pomysły zawodowe wprowadza w życie perfekcyjnie, wspierając swoich klientów i partnerów biznesowych. Sukces z Agatą jest po prostu nieunikniony. Polecam wszystkim, którzy chcieliby nadać swoim działaniom nowy kierunek i wznieść swój biznes na najwyższy level.

Karolina Brzuchalska

Wirtualny Project Manager, Wirtualny Office Manager, Mentor Wirtualnych Asytentek, Autor

Miałam przyjemność w współpracować z Agatą w procesie coachingowo - mentoringowym. Od zawsze wiedziałam, że chcę prowadzić biznes, jednak nie miałam pomysłu na to, jaki to powinien być biznes, który będzie do mnie pasował i w którym będę się realizować. Agata za pomocą różnych narzędzi, bardzo szybko, bo już po kilku spotkaniach, pomogła mi dostrzec moje najsilniejsze strony, skupić się na tym co jest dla mnie najważniejsze jak również wdrożyć pomysły i rozwiązania, stworzyłam swoją stronę internetową, skupiłam się na budowie marki w internecie i znalazłam pomysł na nowy biznes, który do mnie pasuje i który zamierzam zrealizować. Bardzo polecam współpracę z Agatą wszystkim, którzy chcą rozwinąć luz zacząć swój biznes, ale nie wiedzą, jak, chcieliby poprawić swój wizerunek lub od podstaw zbudować markę osobistą, jak również zwyczajnie szukają pomysłu na siebie. Polecam współpracę, ponieważ Agata jest niezwykle otwartą, konkretną i zdecydowaną osobą, która doskonale zna się na swojej robocie i wie, jak wdrożyć w życie teorię bez marnowania czasu. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, jak najszybciej umów się na konsultacje, a z pewnością nie pożałujesz.

Ania Diller

Rozwijania Kobiet

Zarezerwuj teraz bezpłatną konsultację

Podkręć swój biznes i zarabiaj więcej!

Wybierz dogodny termin

Polityka Prywatności