Anna Węgrzyn recenzuje „Od stresu do sukcesu. 9 sposobów na szczęśliwe życie”

Anna Węgrzyn poleca moją książkę:

Ile by o nim nie mówić i nie pisać, stres i tak zawsze będzie nam towarzyszył w życiu. Co sprawia, że nie potrafimy się od niego oderwać? Uzależnienie, dreszczyk emocji, adrenalina… a może brak dostatecznej wiedzy, jak go okiełznać? Czy jego działanie zawsze jest niszczące, czy czasem może nas wspierać?

W swojej książce Agata Limanówka rozkłada stres na czynniki pierwsze. To obowiązkowa pozycja dla tych, którzy naprawdę chcą się z nim zmierzyć, pełna praktycznych i prostych ćwiczeń, uwag, opisów prawdziwych sytuacji.

Mnie najbardziej przekonał do książki fakt, że Agata napisała ją na podstawie własnych stresowych doświadczeń i ich obserwacji. Na każdym etapie odnosi się do bardzo konkretnych zdarzeń z własnego życia i na tej podstawie proponuje rozwiązania.

Autorka jest osobą bardzo odpowiedzialną i świadomą siebie, i właśnie taka jest jej książka.

To nie pozycja dla osób, które myślą, że coś „samo się zrobi”. Nie zrobi się – jeśli jednak jesteś wystarczająco otwarty i zdeterminowany, by przyjąć wiedzę o swoim ciele, zdrowiu i życiu, to Od Stresu do Sukcesu nie może zabraknąć na Twojej półce.

Anna Węgrzyncoach ICC, założycielka portalu www.zmianywzyciu.pl 

0

 

 

 

 

 

 

Książkę możesz kupić w TUTAJ.