Na jaki pomysł wpadłam?

W ciągu ostatniego miesiąca zgłosiło się do mnie kilkunastu przedsiębiorców, coachów, trenerów, osób, które sprzedają niematerialne usługi z prośbą o konsultacje i głównymi pytaniami, które nieustannie się powtarzały:

  • „W jakim kierunku powinien iść mój biznes?”
  • „Co mam sprzedawać?”
  • „Jak mam to sprzedawać?”
  • „Gdzie mam znaleźć klientów?”

Pomogłam im i jednocześnie – po ostatnim spotkaniu dwa dni temu – wykluł mi się pomysł na błyskawiczną usługę mentorską dla biznesu.

Wyróżnia mnie to, że oprócz praktycznego doświadczenia w biznesie i tego, że jestem psychologiem biznesu oraz certyfikowanym mentor coachem ICF, mam analityczny umysł i działam strategicznie.

Tak też pracuję z moimi klientami – tworzę dla nich Indywidualnie Strategie Efektywności – tak w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Robię to tak naturalnie, jak oddycham.

Dlatego postanowiłam stworzyć produkt dla moich klientów o nazwie Fast Business Track. To mentoring biznesowy, w którym dokonuję błyskawicznej analizy biznesu mojego klienta, wskazuję mu kierunki rozwoju i pomagam na poziomie działań strategicznych określić gdzie jest, gdzie chce dojść i pomagam ustalić metody osiągnięcia celów biznesowych.

Dodatkowo pomagam moim klientom tworzyć produkty i usługi dopasowane do ich grupy docelowej. Na przykład jest to książka budująca markę osobistą, kurs, szkolenie czy sprecyzowana usługa konsultacji.

Jeśli prowadzisz swój biznes i chcesz go wznieść na wyższy poziom zapoznaj się z moim najnowszym produktem, strategicznie odpowiadającym na potrzeby moich klientów.

Dokładną ofertę znajdziesz tutaj: Fast Business Track.

 

Dziękuję moim partnerom biznesowym: Ela Sokołowska dziękuję za kreatywną nazwę. Michał Zwierz dziękuję za pierwsze inspiracje.

 

Agata Limanówka

praktyk i psycholog biznesu, trener rozwoju osobistego, mentor i coach ICF.

Szlifuje diamenty, dopóki nie zaczynają idealnie błyszczeć. Narzędzia dzięki, którym uzyskuje tak jasny blask to szkolenia, coaching i mentoring.

Jest przekonana, że najważniejsi są ludzie. Pracuje z klientami indywidualnymi i korporacjami. Pomaga im tworzyć i wdrażać indywidualne strategie efektywności.

Autorka programów rozwojowych, wielu publikacji naukowych oraz bloga o rozwoju osobistym.

Publikuje m.in. w portalu natemat.pl.

Photo by Ewa Wanat-Galka emkaphoto.pl

Zostaw odpowiedź

Zapisz się na mój newsletter. 

 

 

 

 

Pozostańmy w kontakcie! 

Będę Cię na bieżąco informować o tym, co ważne. 

I tylko o tym!

 

Gratuluję! Sprawdź skrzynkę pocztową.

Odbierz BEZPŁATNY kurs:

"Jak Zyskać 2 Tygodnie w Roku?"

Plus BONUS niespodziankę.

Gratulacje! Sprawdź skrzynkę i odbierz swój BONUS niespodziankę.